معاون سلامت دفاع زیستی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) گفت: در قالب دو پست امدادی به شرکت کنندگان در مراسم ارتحال امام(ره) در شهرستان خرم‌آباد خدمات بهداشتي و امدادي ارائه شد.

سرهنگ پاسدار مصطفی امیری در گفت وگو با سفیرافلاک، اظهار داشت: سنوات گذشته هر ساله همراه با کاروان های زائران حضرت امام(ره) به حرم مطهر ایشان اعزام می‌شدیم و درآنجا به زائرین خدمات رسانی می شد.

وي افزود: امسال با توجه به موضوع کرونا و بنابر تدابیر اندیشیده شده، مراسم سی و یکمین سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) که در حوزه علمیه کمالیه شهرستان خرم آباد برگزار شد، مستقر شدیم و خدمات امدادی، پوششی و درمانی را به شرکت کنندگان در این مراسم ارائه کردیم.


معاون سلامت دفاع زیستی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) بیان کرد: توزیع ۵۰۰ ماسک، غربالگری و تب سنجی، مشاوره پزشکی درباره اصول اقدامات پیشگیرانه ویروس کرونا، ویزیت ۱۰۰ نفر از جمله خدماتی بود که به شرکت کنندگان در مراسم ارتحال امام(ره) در شهرستان خرم‌آباد ارائه شد و این طرح در قالب دو پست امدادی که یک پست امداد خواهران و یک پست امداد برادران صورت گرفت.

اميري گفت: ما همیشه در قالب پوشش این مراسمات اقدام خواهیم کرد و سپاه همیشه پیش قدم و به تبع آن معاونت سلامت دفاع زیستی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) خدمات همیشگی خود را در مراسمات مختلف ارائه خواهد داد.

انتهاي پيام/