رضا رضايي گفت: انقلاب اسلامی ایران با تفکر حضرت امام(ره)، الگوی مناسب مردمی با محوریت مقاومت به دنیا ارائه داد که امروز ثمرات مفید آن را در دنیا به خوبی مشاهده می کنیم.

رضا رضایی در گفت وگو با سفیرافلاک با بیان اینکه حضرت امام(ره) با انقلاب اسلامی، جبهه مقاومت تشکیل داد، اظهار داشت: ملت ایران با انقلاب اسلامی توانست در مقابل قلدری و توطئه استکبار بایستد و در این راستا تدابیر حکیمانه امام(ره) تاثیر به سزایی داشت.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران الگوی مناسبی برای مقاومت در دنیا تبدیل شده است، گفت: انقلاب اسلامی ایران با تفکر حضرت امام(ره)، الگوی مناسب مردمی با محوریت مقاومت به دنیا ارائه داد که امروز ثمرات مفید آن را در دنیا به خوبی مشاهده می کنیم.

کارشناس علوم سیاسی با اشاره به آغاز گام دوم انقلاب در ایران گفت: چهل سال اول انقلاب با محوریت ولایت و حمایت ملت شاهد موفقیت های متعددی بودیم به طوری که در زمینه نظامی، هسته ای، علمی و پزشکی ایران امروز در دنیا حرفی برای گفتن دارد.

رضایی تصریح کرد: تا قبل از انقلاب ایران در زمینه پزشکی وابسته به خارج بود وحتی پزشکان کشورهای دیگر به ایران برای طبابت می آمدند ولی امروز به برکت انقلاب دانشجویان پزشکی ما رشد قابل توجهی داشتند و پزشکان ما در عرصه های مختلف علمی و درمانی در دنیا سرآمد هستند.


وی افزود: در گام دوم انقلاب با تدابیر حکیمانه آیت الله امام خامنه ای و حمایت مردم شاهد اتفاقات خوبی از قبیل شکست تحریم های ظالمانه مستکبرین هستیم.

انتهای پیام/