حجت الاسلام ابراهيم مرادی گفت: پیروزی‌های روز افزون جمهوری اسلامی در منطقه و فرامنطقه در همه عرصه ها تحت لواي رهبر معظم انقلاب چشم دشمنان شیطان صفت را کور کرده است.

حجت الاسلام ابراهیم مرادی در گفت وگو با سفیرافلاک اظهار داشت: امام خمینی(ره) با توکل به ذات احدیت و ایمان به هدف و تلاشی الهی گونه توانست مسیر تاریخ را دگرگون سازد و راهی نوین را در کشور ایران اسلامی و حتی در جهان بشریت معماری نماید.

وی افزود: امام راحل تنها شخصیتی است که توانست برای دفاع از کیان اسلام و مسلمین جهان و مبارزه با قدرت های شرق و غرب، قطب جدیدی از قدرت را بعد از جنگ جهانی دوم ایجاد نماید.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه الشتر گفت: این قطب جدید به منزله سلطه‌گری نبود بلکه به منزله ظلم ستیزی و دفاع از کیان مسلمین و مظلومان عالم بوده و آنچه قابل توجه است، اتحاد و یکپارچگی مردم عزیزمان در همه عرصه های سخت و تاریخ‌ساز است که با تکیه به خداوند متعال و تحت زعامت ولی فقیه زمان، از ابتدا تا به حال توانسته این کشتی هدایت را به سرمنزلگاه حقیقی برساند.

حجت الاسلام مرادی بیان کرد: هم اکنون شاهد چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی با رهبری حضرت امام خامنه ای مدظله العالی هستیم و آنچه چشم دشمنان شیطان صفت را کور کرده، پیروزی‌های روز افزون جمهوری اسلامی در منطقه و فرامنطقه در همه عرصه ها تحت لوای رهبری فرزانه انقلاب که ادامه‌دهنده راه معمار کبیر و بنیانگذار انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/