محسن رشیدی گفت: ضبط و جمع آوری مستندات مرتبط با دفاع مقدس یک امر ضروری است که نسل جوان بیشتر با ابعاد مختلف ۸سال افتخار و حماسه آفرینی رزمندگان آشنا شوند.

سرهنگ پاسدار محسن رشیدی در گفت وگو با سفيرافلاك با اشاره به اینکه کارنامه ایران در 8سال دفاع مقدس درخشان است، اظهار داشت: بیش از 40کشور دنیا در مقابل جمهوری اسلامی ایستادند و در آن موقع تصورمي كردند كه ایران تازه انقلاب كرده با دست خالی نمی تواند در مقابل رژیم تا دندان مسلح بعث عراق بايستد اما به همت رزمندگان و توکل بر خدا توانست پیروز شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه لرستان با بیان اینکه عدم ثبت و ضبط درست وقایع باعث تحریف اتفاقات مي شود، گفت: ضبط و جمع آوری مستندات مرتبط با دفاع مقدس یک امر ضروری است که نسل جوان بیشتر با ابعاد مختلف 8سال افتخار و حماسه آفرینی رزمندگان آشنا شوند.


وی با بيان اينكه دفاع مقدس یک گنجینه مهمی است، گفت: ایران در زمان تحریم به توانمندی هایی رسیده که دنیا امروز به اقتدار ایران در ابعاد مختلف علمی، هسته ای اذعان دارد.


رشیدی با اشاره به اقتدار ایران در آب های بین المللی عنوان کرد: ورود کشتی های نفتی ایران به ونزوئلا افتخار مهمی برای نظام مقدس جمهوری است و شاهد قدردانی دولت وملت این کشور از ایران بودیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه لرستان بيان كرد: تبیین برنامه های دفاع مقدس با برگزاری جشنواره های شعر، فرهنگی و تالیف کتاب را در طول سال می توانیم برنامه ریزی کنیم.


وی یاد آور شد: از فضای مجازی و رسانه ای برای اعلام برنامه های دفاع مقدس استفاده خواهیم کرد.

انتهاي پيام/