فردی که تحت عنوان سرمایه‌گذار و انبوه ساز مسکن بیش از ۱۵ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود توسط کارآگاهان پلیس در شهرستان بروجرد دستگیر شد.

به گزارش سفیرافلاک، سردار حاجی‌محمد مهدیان‌نسب گفت: در پی شکایت شخصی به پلیس آگاهی شهرستان بروجرد مبنی بر اینکه فردی با معرفی خود به عنوان سرمایه‌گذار و انبوه ساز مسکن، مبلغ هنگفتی را از وی کلاهبرداری کرده است؛ با توجه به حساسیت موضوع پرونده در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات صورت گرفته از سوی کارآگاهان پلیس مشخص شد فرد کلاهبردار با وعده‌های توخالی مبنی بر انبوه سازی مسکن، مبلغ ۱۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال را از ۶ نفر متقاضی دریافت کرده است که سرمایه گذاران پس از گذشت مدتی متوجه شدند هیچ اقدامی در راستای تحویل سود حاصل از سرمایه گذاری صورت نگرفته و فرد کلاهبردار وجوه دریافتی را به نفع خود تصاحب کرده است.

فرمانده انتظامی لرستان تصریح کرد: کارآگاهان با انجام اقدامات اطلاعاتی و سرنخ‌های موجود موفق شدند متهم را شناسایی و پس از اخذ مجوز قضائی، وی را در مخفیگاهش در شهرستان بروجرد دستگیر کنند.

وی خاطرنشان کرد: متهم در تحقیقات پلیسی به بزه انتسابی و اخذ ۱۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری اعتراف کرد که پس از تشکیل پرونده به مرجع ذیصلاح معرفی شد.

انتهای پیام/