فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) گفت: به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی استان لرستان وسایل پزشکی به قیمت دو میلیارد ریال به علوم پزشکی استان اهداء شد.

به گزارش سفیرافلاک، سردار مرتضی کشکولی امروز در مراسم تجلیل از مدافعان سلامت که در دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد، گفت: مفتخریم که امروز از مدافعان سلامت استان تجلیل خواهیم کرد و به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی استان وسایل پزشکی به قیمت دو میلیارد ریال به علوم پزشکی استان اهداء خواهیم کرد.

وی افزود: علاوه بر تجلیل از مدافعان سلامت یک سفر مشهد به این مدافعان سلامت اهدا خواهیم کرد و سعی کردیم بخش از تجهیزات خاصی که مورد نیاز دانشگاه علوم پزشکی باشد به کمک خیرین را جذب و اهدا کنیم.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان بیان کرد: دستاوردهای ویروس کرونا خیلی بیشتر از تلخی های آن بوده و این ویروس باعث انسجام ملی در کشور شده و ارتباط بین مردم و نظام و مسئولین پایدارتر شده است.

وی اظهار کرد: مدیریت دانشگاه علوم پزشکی استان باعث شده که اعتماد مردم به نظام دوچندان شود و امید مردم به نظام و مسئولین بیشتر شود، مدیریت کشور ایران در بیماری کرونا نسبت به سایر کشور ها خیلی خوب بوده و ما الگوی بیشتر کشورها در این زمینه بوده ایم.

سردار کشکولی تصریح کرد: در کشور ما همراهی مردم و مدیریت خوب برای کنترل این بیماری موثر بود و سپاه همیشه تمام قد پشتیبان مردم و دستگاه‌های مرتبط در این زمینه بوده و هیچگاه خود را جدا از آنها ندانسته و هیچ وقت فکر نمی کردیم که ما و دانشگاه علوم پزشکی دو سازمان یا دو نهاد جداگانه هستیم و وظیفه خود را در این راه انجام داده‌ایم.

محمدرضا نیکبخت نیز ضمن تشکر از همکاری‌های مستمر سپاه حضرت ابوالفضل(ع) در موضوع کرونا اظهار داشت: سپاه لرستان امروز برای تقدیر و تشکر از دانشگاه علوم پزشکی و کادر درمان در راستای مبارزه با کرونا بالغ بر دو میلیارد ریال هدایایی به دانشگاه علوم پزشکی اهدا کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: پیش از این نیز کمک‌هایی به دانشگاه علوم پزشکی داشتند و خیرین مرتبط با سپاه را نیز جهت کمک های بیشتر به ما معرفی کردند.
انتهای پیام/