سردار مرتضي كشكولي گفت: امروز مشاهده می کنید که سوء مدیریت، نژاد پرستی و تبعیض نژادی ارکان نظام سلطه و استکبار جهانی را در هم پاشیده است و هژمونی آمریکایی ها روز به روز در حال فروپاشی است.

به گزارش سفيرافلاك، سردار مرتضي کشکولی امروز در جمع مسئولان دانشگاه علوم پزشكي لرستان با تشریح فرآیند سخت و پیچیده مبارزه با ویروس منحوس کرونا اظهار داشت: علی رغم تلخی های ویروس کرونا و تلفاتی که بجا گذاشته و باعث تاثیر بر شئونات اجتماعی و اقتصادی شده است اما دستاوردهای شیرینی نیز داشته است که انسجام ملی، اعتماد مردم به مسئولین را افزایش داده است.


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: در مهار وکنترل ویروس کرونا اعتماد مردم به مسئولین دو چندان شد و این نشان از قدرت و عظمت تمدن اسلامی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.


سردار کشکولی با تشریح آثار مخرب کرونا در کشورهای غربی بالاخص آمریکا و اروپا و استیصال آنها در مهار کووید 19 گفت: ویروس کرونا توانست ضعف های سیستماتیک اروپایی ها بالاخص آمریکایی ها را در همه حوزه ها به دیگران نشان بدهد.

وي افزود: مسئولین نظام اسلامی با روحیه انقلابی و با مشارکت پذیری مردم در این چند ماهه شیوع ویروس کرونا به همه ی دنیا علیرغم تمامی حربه های ظالمانه دشمنان در بحث تحریم ها ثابت کردند که مدیریت جهادی در ارکان نظام اسلامی باعث توسعه، پیشرفت و مواجه با تمامی مشکلات است.

فرمانده سپاه لرستان خاطر نشان کرد: مردم در هر صحنه ای پای انقلاب اسلامی ایران ایستاده اند و با تبعیت از مقام عظمای ولایت و رهبری فرزانه انقلاب یکی پس از دیگری مشکلات را پشت سرگذاشته اند.


سردار کشکولی تصريح كرد: نمادهای استکبار جهانی و صهیونیزم در حال فروپاشی اند و امروز مشاهده می کنید که سوء مدیریت، نژاد پرستی و تبعیض نژادی ارکان نظام سلطه و استکبار جهانی را در هم پاشیده است و هژمونی آمریکایی ها روز به روز در حال فروپاشی است.

وي افزود: رهبری حکیمانه انقلاب اسلامی ایران و آموزه های دینی نعمت بزرگی ست که خداوند به ما هدیه داده است که جامعه اسلامی ما را علی رغم دشمنی کینه توزانه دشمنان قسم خورده، روز به روز در صدر قرار داده است.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان تاکید کرد: در زمان شیوع کرونا در کشور ما شاهد نبوغ نخبگان و تولید اقلام محافظتی به تعداد فراوان در جامعه بودیم و مردم پای کار آمدند و هیچ بیماری به حال خود رها نشد.

به گفته وي خدمات بهداشتی و درمانی شامل حال بیماران با سن بیش از نود سال هم شده است که این نشان از توان و خستگی ناپذیری کادر درمان و بهداشت کشورمان دارد که با الگو های معنوی و ایمانی در کنار بیماران برای بهبود بیماران کووید 19همه مشکلات سخت را به جان خریده اند .


سردار کشکولی با اشاره به رزمایش کمک های مومنانه نیز تصریح کرد: به بیش از 507 هزار نفر از مردم آسیب دیده از کرونا کمک های نقدی و بسته های حمایتی کرده ایم.


وی در تشریح رضایت مندی مردم از عملکرد مسئولین گفت: مردم در بحث انتشار ویروس کرونا به مسئولین اعتماد بسیار دارند و در بالاترین سطح با رسانه ملی ارتباط بالایی برقرار کردند که این خود نوعی اعتماد و سرمایه ملی است که در استان لرستان نیز نقش بی نظیر دکتر نیکبخت رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان برهمه آحاد مردم لرستان پوشیده نیست و از نزدیک مردم شاهد زحمات سخت و بی دریغ ایشان بوده و هستند.

انتهاي پيام/