در آستانه شروع فصل امتحانات دانش آموزان ۴۶ حوزه امتحانی نواحی یک و ۲ آموزش و پرورش خرم آباد به همت بسیجیان گردان امام علی(ع) ضدعفونی شد.

سرهنگ پاسدار ماشاالله بازگیر در گفت و گو با سفیرافلاک پیرامون ضدعفونی مدارس و مراکز امتحانی دانش آموزان اظهار داشت: با توجه به شروع فصل امتحانات و هشدارهای وزارت بهداشت در رابطه با شیوع ویروس کرونا، ضدعفونی مدارس حوزه های امتحانی شهرستان خرم آباد در دستور کار قرار گرفته است تا مردم با اطمینان و ارامش کامل فرزندان خود را راهی مراکز امتحانی کنند.


وی افزود: طی مکاتبه های با آموزش و پرورش نواحی یک و ۲ تعداد ۴۶ حوزه امتحانی ضدعفونی می شوند که از این تعداد ۲۶ حوزه مربوط به آموزش و پرورش ناحیه یک و ۲۰ حوزه به ناحیه ۲ اختصاص دارد.


فرمانده سپاه خرم آباد امروز  بسيجيان گردان امنیتی امام علی(ع) برای تامین امنیت سلامت فرزندان این مرز و بوم وارد عمل شده است و هر ۷۲ ساعت مراکز امتحانی مجددا ضدعفونی می شوند.


وی ضدعفونی مدارس را برای مقابله با کرونا امری ضروری دانست و خاطرنشان کرد: مواد ضدعفونی به کار گرفته شده شامل دکونکس و جرمی ساید، ویژه مکان های مسقف و سرپوشیده و هم چنین برای استریل سطوح و صندلی ها مناسب است.

انتهاي پيام/