حجت الاسلام قاسم متقی نیا گفت: امروز دولت آمریکا از درون تهی شده و ظلم و ستم پایدار نمی ماند و رو به افول بودن آمریکا سرعت گرفته است.

حجت الاسلام قاسم متقی نیا در گفت و گو با سفیرافلاک با اشاره به اتفاقات و حوادث اخیر در آمریکا اظهار داشت: نظام استکباری آمریکا از ابتدا به وسیله غصب سرزمین و کشتار مردم شکل گرفت و بنیان آن بر خون بیگناهان بنیان گذاری شد که نه تنها کسی این را فریاد نمی زند بلکه به این ظلم و ستم  نیز افتخار می کنند.

وی اضافه کرد: بنیان آمریکا در ظلم، ستم، نژاد پرستی و حق کشی بوده و سالهاست افراد را با رنگ پوست درجه بندی می کنند که نژادپرستی واقعیتی در این کشور است.

امام جمعه موقت خرم آباد با تاکید بر این که ظلم و ستم پایدار نیست، تصریح کرد: ظلم هیچگاه پایدار نیست  و این خلق و خوی ظلم و حق خوری آنها تنها نسبت به یک نژاد نیست بلکه  نسبت به هر ملتی در عالم دست به ظلم می زنند مانند کشورهایی از جمله عراق و سوریه که نمونه هایی از ظلم و ستم آنها در این کشورها رخ داد.

حجت الاسلام متقی نیا گفت: زانوی ستم آمریکا همیشه بر گردن مظلومان عالم بوده و این ظلم های آنان پایدار نبوده و آمریکا رو به افول می رود.

وی با اشاره به بیداری اسلامی افزود: امروز بسیاری از کشورها در برابر ظلم و ستم ایستادگی و مقاومت می کنند که تلاش دارند تا با مقاومت در مقابل ظلم بایستند.

امام جمعه موقت خرم آباد خاطر نشان کرد: دولت آمریکا بدهکارترین دولت دنیاست اما این دولت بدهکار و از درون پوسیده و همچنین بالارفته بر خون ملت های مظلوم، هم اکنون از درون تهی شده است.

وی بیان کرد: یکی دیگر از عوامل افول آمریکا، وجود درخت تناور جمهوری اسلامی ایران و مقاومت در ایران و منطقه بوده که در حال رشد است و یکی از ثمرات آن افول دولت آمریکاست.

انتهای پیام/