حجت الاسلام حسن رضايي گفت: زنده نگهداشتن ياد و خاطره شهدا و حفظ آثار آنان و تجليل و تكريم از خانواده هاي معظم شهدا در واقع پاسداري از اسلام و انقلاب است.

به گزارش سفيرافلاك، حجت الاسلام  حسن رضايي امروز در مراسم تجلیل ازخانواده شهداي شهرمعمولان اظهار داشت: رضایت و کلام شهدا و خانواده آنها  تبعیت از ولایت فقیه و پشتیبانی، صیانت و حراست از کیان انقلاب اسلامی است که این مهم در سفارش ها و وصیت نامه های آنان آمده است.

وي افزود: شهدا با خون خود، جهاد و ایثار جانشان و بر جای گذاشتن وصایایشان دلسوزانه جامعه را به سمت و سوی سعادت هدایت کردند.


امام جمعه معمولان گفت: شهيدان گرانقدرعاشقانه  و به خوبی با خدای تبارک و تعالی با نثار جان خود  در راه دفاع از وطن و دین معامله کردند عزت یافتند  و ماندگار، رستگار، سربلند  و جاودانه شدند و مردگی برای او تصور نمی شود.

 حجت الاسلام رضايي بيان كرد: هيچ كسي در معامله با خدا متضرر نمی‌شود و تجارت پرسود در دنیا و آخرت، تجارت معامله با خدای متعال است که شهیدان الهی این امر را به خوبی انجام دادند و ما نیز باید بتوانیم راه آنها را ادامه دهیم و یادمان نرود که  همه ما به شهدا مدیون هستیم و باید سیره و راه آنان  را ادامه دهیم.

وي با بيان اينكه عزت، بقا، امنيت و اقتدار امروز کشور مرهون خون شهدا و صبر و استقامت خانواده های آنان است، گفت: شهدا و ايثارگران مايه عظمت و اقتدار نظام هستند و زنده نگهداشتن ياد و خاطره شهدا و حفظ آثار آنان و تجليل و تكريم از خانواده هاي معظم شهدا در واقع پاسداري از اسلام و انقلاب است.

امام جمعه معمولان خاطرنشان كرد: شهدا از جايگاه والايي در نزد پروردگار برخوردارند و شفاعت کننده ما در آخرت هستند و ما امیدواریم در سرای باقی  از شفاعت شهدا برخوردار شویم.

انتهاي پيام/