عباس گودرزی گفت:مواضع اصولی و قانونگذاری صحیح و نظارت درست و به موقع در مجلس و هماهنگی بین قوه مقننه و قوه مجریه می تواند کشور را از مشکلات اقتصادی و معیشتی خارج نماید.

به گزارش سفیرافلاک عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی امروز در نشست بصیرتی-سیاسی و در جمع پاسداران سپاه حضرت ابوالفضل(ع)لرستان اظهار داشت: سپاه یک نهاد راهبردی و ذخیره استراتژیک برای انقلاب است که از بدو تاسیس این نهاد مقدس تاکنون، مایه دلگرمی مردم و موجب امنیت خاطر ملت بوده است.

وی اضافه کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در طول این سالها در شرایط سخت و دشوار در عرصه های مختلف آماده خدمت و جانفشانی بوده و همیشه در میدان حضور داشته است.

گودرزی تصریح کرد: تهدیدات بیرونی در شرایط امروز کشور در واقع یک فرصت برای پی بردن به آسیب ها و نقاط ضعف کشور است و ضروری است تا برنامه ریزی جهت رفع نقاط ضعف و برون رفت از مشکلات کشور صورت گیرد.

وی خاطر نشان کرد: غفلت و عدم شناخت صحیح از موقعیت و جایگاه، زمینه ساز انحراف از مسیر صحیح و دور شدن از آرمان ها و بازماندن از اهداف و ماموریت هاست که باید موقعیت ها را به خوبی بشناسیم و برای پیشبرد اهداف تلاش کنیم.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: مواضع اصولی و قانونگذاری صحیح و نظارت درست و به موقع در مجلس و هماهنگی بین قوه مقننه و قوه مجریه می تواند کشور را از مشکلات اقتصادی و معیشتی خارج نماید.

وی با اشاره به این که یکی از نقدهای جدی به مجلس دهم، پرداختن به مسائل فاقد اولویت بود افزود: تمرکز باید برای مسائل اصلی باشد تا بتوان برای رفع مشکلات در آن حوزه اقداماتی انجام داد.

گودرزی اظهار داشت: مجلس یازدهم به شرطی از مجلس دهم بهتر است که دچار غفلت نشود و هر کمیسیون با برنامه ریزی و جدیت، سالانه مسئله ای از مسائل کشور و زندگی مردم را حل نماید.

انتهای پیام/