بسیجیان شهرستان الشتر با حضور در پایگاه انتقال خون، 40 واحد خون اهدا کردند.

سرهنگ پاسدار محمود یوسفوند در گفت و گو با سفیرافلاک با اشاره به حضور پر رنگ بسیجیان در کمک مومنانه اظهار داشت: با توجه به کاهش ذخایر خونی و اعلام نیاز برای اهدای خون، بسیجیان مانند همیشه برای اهدای خون به نیازمندان اعلام حضور کردند.

وی اضافه کرد: بسیجیان سراسر کشور تاکنون در کمک مومنانه با تهیه و توزیع بسته های مواد غذایی، یاریگر نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا بودند و امروز با اهدای خون، بیماران نیازمند را همراهی و کمک می کنند.

فرمانده سپاه الشتر تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب بارها بر کمک سپاه و بهره‌گیری از تجهیزات و امکانات این نهاد برای توسعه همه جانبه نظام تاکید کرده‌اند که در این راستا سپاه توان خود را برای کمک دربخش‌های مختلف به کار می‌گیرد.

وی حرکت جهادی بسیجیان در حوزه های مختلف را لبیک به ندای برشمرد دانست و افزود: در همین راستا در مرحله اول ۴۰ نفر از بسیجیان با اهدای خون در کمک مومنانه حضور داشتند و درصورت لزوم و تقاضا، بسیجیان این ناحیه آماده اجرای مراحل بعدی اهدا خون هستند.

یوسفوند بیان کرد: سپاه نهادی انقلابی، فرهنگی، سیاسی واجتماعی است که بخش عمده‌ای از فعالیت‌های این نهاد مقدس برمحور اجتماعی است.

انتهای پیام/