حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی گفت: اعتراضات اخیر در کشور آمریکا نشانه از هم پاشیدن نظام سلطه در این کشور است.

حجت‌الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی در گفت وگو با سفیرافلاک با بيان اينكه هرکس شمشیر ظلم و ستم را برکشید به وسیله همان شمشیر نابود می شود، اظهار داشت: تمام برنامه هاي نظام سلطه به سرکردگی آمریکا این است که برای کشورهای دیگر ایجاد توطئه کند و همین برنامه‌ریزی‌ها برای کشورهای دیگر چون در درون خودش نظام بر پایه سرمایه‌داری فساد است، اقلیتی گلوی اکثریتی را فشرده و ظلم و ستم پایدار باقی نمی ماند.


نماینده ولی فقیه در استان لرستان با اشاره به روایتی که فرمانروایی با ظلم و ستم نمی تواند پایدار باشد، بیان کرد: گروه هایی در آمریکا که سیاستمداران را انتخاب می‌کنند منافع مردم را در نظر نمی گیرند و در حقیقت قدرت و ثروت به هم پیوند خورده است و ثروتمندان به قدرتمندان خدمات ارائه می‌کنند و قدرتمندان هم به ثروتمندانی که جان انسانها راه تهدید می‌کنند به آنها خدمات می‌دهند و اکثریت مردم بهره ای ندارند و فراموش شده اند.


وی افزود: در نظام اسلامی اولین کاری که صورت گرفت بین سیاه و سفید تفاوت ایجاد نکرد و همه مردم را به یک چشم نگاه می‌کند و با دو کشور یکی آفریقا قدیم و رژیم اشغالگر قدس ر رابطه خود را قطع کرد و همان قوانین و مقرراتی که در برتری نژاد سفید بر سیاه است در نظام آمریکا ما مشاهده می‌کنیم و ظلم و ستم در کشور آنها بروز کرده است.

حجت‌الاسلام و المسلمین شاهرخی گفت: گاهی آمریکایی‌ها با سرکوب شعله آتش که در کشورشان روشن شده با سرکوب خاموش می کنند ولی شعله آنها شاید کم شود اما خاموش شدنی نیست و همه آنها علائم از هم پاشیدن نظام سلطه آمریکا را دارد.

انتهاي پيام/