بیژن مقدم بیرانوند از تسهیلات ویژه بانک ملی برای کمک به آورده اولیه تامین مسکن خبرنگاران استان خبر داد.

 بیژن مقدم بیرانوند در دیدار با اعضای خانه مطبوعات استان لرستان و در گفت وگو با سفیرفلاک اظهار داشت: در راستای تسهیلات تامین مسکن خبرنگاران استان، ما حمایت خود را اعلام کرده‌ایم و از آن جا که اعتقاد داریم قشر خبرنگار یک قشر زحمتکش و پرتلاش هستند و با توجه به سختی کار و شرایط دشواری که دارند، با همه توان در راستای تامین مسکن خبرنگاران  و مشکلات دیگر کمک خواهیم کرد.

رئیس امور شعب بانک ملی استان لرستان با اشاره به پیشنهاد اعضای خانه مطبوعات در راستای تسهیلات تامین مسکن خبرنگاران افزود: با توجه به مشکلات قشر رسانه‌ای استان، برای کمک به آورده اولیه تامین مسکن خبرنگاران تا سقف ۵۰ میلیون تومان تسهیلات ارائه خواهیم داد.

 وی اضافه کرد: تلاش داریم که در اولین فرصت با توجه به شرایط خاص خبرنگاران، در حال حاضر به تعداد ۳۰ نفر از خبرنگاران تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی پرداخت شود.

بیرانوند تصریح کرد: آمادگی لازم را در بحث تسهیلات قرض الحسنه و  در ارائه تسهیلات کمک به خبرنگاران  انجام خواهیم داد.

‏ وی با اشاره به اینکه تا کنون برای کمک به رسانه‌ها اقداماتی صورت گرفته، خاطر نشان کرد: مطمئناً ما هیچ انتظاری در مقابل کمک به رسانه‌ها نداریم و در راستای خدمتگزاری زحمات قشر خبرنگار و سختی کاری که دارند در این راستا وظیفه خود را انجام داده ایم و تا جایی که بتوانیم به رسانه ها کمک خواهیم کرد.

انتهاي پيام/