مدیرکل نوسازی مدارس لرستان گفت: بسته طرح تحولی «آجر به آجر» با هدف ساخت و تجهیز مدارس با مشارکت آحاد مردم صورت خواهد گرفت.


به گزارش سفیرافلاک، در راستای اجرایی کردن طرح «آجر به آجر» امروز احمدی؛ مدیر آموزش و پرورش پلدختر، شمس الدین چاغروند؛ نایب رئیس مجمع خیرین لرستان، اميرغفوری نژاد؛ مدیرکل نوسازی مدارس لرستان و جمعي ديگر از مسئولان با حجت الاسلام موسوی امام جمعه پلدختر دیدار کردند.

امير غفوري نژاد؛مديركل نوسازي مدارس لرستان در اين ديدار گفت:بسته طرح تحولی «آجر به آجر» با هدف ساخت و تجهیز مدارس با مشارکت آحاد مردم صورت خواهد گرفت.


وی افزود: در سال گذشته هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان توسط خیرین مدرسه ساز کشور برای ساخت مدارس تعهد شد که از این میزان سهم استان لرستان نزدیک به ۱۰۰ میلیارد تومان بوده است.


غفوري نژاد اظهار داشت: خیرین مدرسه ساز در سال‌های اخیر با ورود به عرصه مشارکت در احداث فضاهای آموزشی و ایجاد مدارسی ایمن، امن و مجهز برای آینده‌سازان کشورمان، سهم بسزایی داشته‌اند.


وي با اشاره به راه‌اندازی طرح آجربه آجر گفت: خیرین همواره در عرصه ساخت و مشارکت فضاهای آموزشی حضور فعال داشته و قطعا بدون کمک این عزیزان با مشکلات فراوانی رو به رو بوده ایم.


مديركل نوسازي مدارس لرستان بيان كرد: قطعا کمک‌های خرد خیرین و مردم می‌تواند در ساخت فضاهای آموزشی بیشتر برای دانش‌آموزان تأثیرگذار باشد و ما باید بتوانیم این فرهنگ را به هم‌نوعان و دیگران منتقل کنیم.


وی خاطرنشان کرد: بی‌شک همواره و در هر لحظه از حضور و مشارکت خیرین گرانقدر مدرسه ساز نهایت سپاسگزاری را داریم همانطوری که در سیل ۹۸ همه خیرین مای کار بودند و توانسته ایم با کمک آنها مدارس را به بهره برداری و تعمیر کنیم و بدون حضور این عزیزان قطعا حفظ شرایط کنونی نیز مشکل خواهد بود.

انتهاي پيام/