امروز طی مراسمی از خدمات شبانه روزی کادر درمان بیمارستان شهید آیت اله مدنی این شهرستان با اهدا لوح تجلیل شد.

به گزارش سفیرافلاک، سرهنگ پاسدار ماشالله بازگیر امروز در حاشیه مراسم تجلیل از مدافعان سلامت بیمارستان شهید مدنی خرم آباد اظهار داشت: کادر درمان به عنوان مدافعان سلامت در خط مقدم نبرد با بیماری قرار داشتند و با ایثار جان خود برای نجات جان دیگر هموطنان پای کار بودند.

وی با اشاره به خدمات شبانه روز پرستاران در بیمارستان ها افزود: حضور بسیاری از پرستاران ضمن این که موجب امید بیماران و خانواده های آن ها می شد در روند بهبودی بیماران بسیار اثرگذار بود.

فرمانده سپاه خرم آباد تصریح کرد: تلاش چندماهه شبکه بهداشت و درمان و مدافعان سلامت ما هجمه های روانی دشمنان علیه مردم و کشور در دوران کرونا را خنثی کرد.


وی با اشاره خدمات بسیج خرم آباد در راستای مقابله با کرونا خاطرنشان کرد: بسیجیان با انجام برنامه های غربالگری،ضدعفونی و تولید ماسک شبکه بهداشت و درمان شهرستان را در مدیریت و کنترل بیماری همراهی کردند.


سرهنگ بازگیر عنوان کرد: در روز های ابتدایی و شیوع کرونا بسیاری از بسیجیان به صورت داوطلبانه برای مراقبت از بیماران مبتلا به کرونا نام نویسی کردند تا در صورت نیاز در بیمارستان ها و نقاهتگاه ها حضور یافته و یاری گر و کمک کننده کادر درمان باشند.

وی با اشاره به ضرورت رعایت موارد بهداشتی از جانب مردم تاکید کرد: امید داریم که بزودی شاهد موفقیت کادر بهداشت و درمان کشور عزیزمان ایران اسلامی در تولید واکسن و ریشه کن شدن کامل این بیماری باشیم.

انتهای پیام/