رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: ۲۵۰ نفر از مدافعان سلامت در شهرستان خرم آباد که در مبارزه با بیماری کرونا موثر بودند،تجليل مي شوند.

سرهنگ دوم پاسدارعبدالوحید ملک آرا در گفت و گو با سفیرافلاک  اظهار داشت: طبق دستور سردار کشکولی فرماندهی سپاه استان لرستان، از کادر درمان استان که در مبارزه با کرونا  موثر بودند توسط جامع بسیج جامعه پزشکی استان تجلیل خواهد شد.

وی بیان کرد: با برنامه‌ریزی سازمان بسیج جامعه پزشکی استان توسط مراکز بهداشت درمان و سپاه استان از تعدادی مدافعان سلامت که در مبارزه با بیماری کرونا موثر بودند شناسایی و انتخاب شده اند که از مدافعان سلامت بیمارستان عشایر، شهید مدنی، شهید رحیمی، تامین اجتماعی، مرکز بهداشت شهرستان خرم آباد، مراکز بهداشت و درمان نواحی و پرسنل سپاه در دانشگاه علوم پزشکی که در خدمات رسانی به بیماران کرونایی موثر بوده‌اند از طرف فرمانده سپاه استان تجلیل خواهد شد.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان تصریح کرد: تجلیل از مدافعان سلامت در سراسر استان انجام می شود و در هر مرکزی توسط یکی از اقشار بسیج با هیئت اندیشه ورز از مدافعان سلامت در شهرستان خرم آباد تجلیل  صورت می گیرد که در شهرستان خرم‌آباد از ۲۵۰ نفر مدافعان سلامت تجلیل می‌شود.

ملک آرا با اشاره به بحث خدمات رسانی به مناطق عشایری در سطح استان گفت: با همکاری دانشگاه علوم پزشکی به صورت مشارکتی برنامه‌هایی برای مناطق محروم و عشایری استان در نظر گرفته شده که در اولین برنامه توسط دانشگاه علوم پزشکی در مناطق عشایری شهرستان پلدختر صورت گرفت و در دومین برنامه در مناطق عشایری شهرستان دلفان که روز ۲۷ و۲۸ خرداد ماه در این مناطق خدمات تخصصی، عمومی، خدمات غربالگری و شناسایی بیماران و ارجاع آنها به مراکز تخصصی جهت پیگیری درمان و شناسایی بیماران صعب العلاج صورت خواهد گرفت.

وی عنوان کرد: این برنامه تا پایان سال در مناطق عشایری استان لرستان به صورت برنامه‌ریزی شده انجام می شود.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان خاطرنشان کرد: از مدافعان سلامت که در مبارزه با بیماری کرونا نقش آفرینی کرده اند تقدیر و تشکر می کنیم و امیدواریم خیرین در این راه مثل همیشه پای کار باشند و کمک کنند تا بتوانیم در خدمات رسانی به مناطق محروم و کمک به بیماران محروم که توان مالی ندارند خدمات مورد نیاز را ارائه دهیم.

انتهای پیام/