علی میر گفت: به داشتن چنین مدافعانی باید افتخار کنیم که از جان و مال و دنیای خود می گذرند و از مملکت خود دفاع می کنند و در این راه از جان خود گذشتند.

به گزارش سفیرافلاک، علی میر  امروز در مراسم تجلیل از مدافعان سلامت مرکز بهداشت شهرستان خرم آباد، با اشاره به زحمات کادر درمان و مدافعان سلامت در مبارزه با ویروس کرونا، گفت: چه چیزی بهتر از علم و دانش و آگاهی که آدم با دانش و آگاهی انتخاب کند و بین دنیا و آخرت از دنیای خود بگذرد.


وی تصریح کرد: هیچ زبانی توان تقدیر و تشکر از زحمات کار درمان در این دوران را ندارد و ما وظیفه خود را می دانیم که تقدیر کنیم و در جمع شما حضور داشته و به داشتن چنین نیروهایی افتخار کنیم.


نایب رئیس هیئت اندیشه ورز کارگری استان لرستان با اشاره به اینکه نیروهای که از جان و مال و دنیای خود می گذرند و از مملکت خود دفاع می کنند،بیان کرد: همان‌طوری که عزیزان ما در جبهه و جنگ جانفشانی کردند تا این نظام حکومت و دین پایدار بماند، کادر درمان هم در مبارزه با ویروس کرونا در خط مقدم قرار گرفته و با جانفشانی های خود برای سلامت مردم تلاش می کنند تا جامعه ما پایدار باشد.


میر گفت: فرمانده سپاه استان لرستان از ابتدای ورود این ویروس کرونا همانطوری که پرچمدار در جبهه‌های جنگ بودند،راهنما و حامی همه ما در برنامه های بسیج در مبارزه با این ویروس و راه گشایی در جامعه پزشکی و کارگری و سایر ارگان ها بسیج بودند.


وی خاطرنشان کرد: امروز مرز های فرهنگی، دینی، مذهبی ما، خانواده، جوانان ما مورد حمله این ویروس قرار گرفته‌اند، اما بازهم حاضر هستیم در این راه جان بدهیم و این مدافعان سلامت از جان خود گذشتند و نوک پیکان و افتخار ملت ایران می باشد.

انتهای پیام/