یدالله رحمانی گفت: با توجه به شیوع کرونا، کارکنان شرکت گاز کشور9000 بسته مواد غذایی در بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا توزیع شد.

به گزارش سفیرافلاک، یدالله رحمانی در سفر به پلدختر و بهره برداری از سه واحد منزل مسکونی اظهار داشت: شرکت گاز علاوه بر وظیفه اصلی که کار ارائه خدمات در حوزه گازرسانی است، در زمان های مختلف مانند سیل، زلزله و یا کرونا برای کمک به نیازمندان وارد عمل شده است.

وی اضافه کرد: در پی شیوع کرونا کارکنان شرکت گاز 2 میلیارد تومان کمک کردند که 9000 بسته مواد غذایی تهیه و در بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا توزیع شد.

رحمانی تصریح کرد: در زلزله سرپل ذهاب نیز شرکت گاز چهار میلیارد تومان کمک کرد و علاوه بر این کمک های نقدی، تعدادی کانکس به زلزله زدگان تحویل داده شد.

مسئول بسیج شرکت گاز ایران با اشاره به ساخت 15 واحد برای سیل زدگان لرستان گفت: شرکت گاز برای سیل زدگان متعهد با ساخت 15 منزل مسکونی شد که تاکنون سه واحد ساخته و تحویل داده شده است و مابقی نیز بعد از تکمیل در اختیار آنها قرار می گیرد.

در ادامه کریمی؛ مدیرعامل شرکت گاز لرستان افزود: شرکت گاز یکی از شرکت های پیشرو در اقتصاد کشور است که گامی مهم برای رفاه مردم برداشته است.

وی اضافه کرد: گاز رسانی به بخش های مختلف صنایع، منازل، شهر و روستا از سالها پیش در دستور کار قرار گرفته و امروز تقریبا گازرسانی به همه شهرها به اتمام رسیده و در روستاها یک رکورد بی نظیری در راستای گازرسانی صورت گرفته است.

انتهای پیام/