مهرداد حسین پور گفت: در دوران کرونا بسیجیان در کنار ما و هم پای ما در خدمات رسانی به مردم کوتاهی نمی کردند.

به گزارش سفیرافلاک، مهرداد حسین پور امروز در مراسم تجلیل از مدافعان سلامت مرکز بهداشت شهرستان خرم آباد، گفت: هر وقت نامی از بسیج برده می شود نمادی از اخلاص است که این بسیجیان بدون هیچ چشم داشتی از مادیات و بدون وابستگی به آب و خاک قصد خدمت و برپایی عدالت در جامعه را برای مردم دارند و از جنس مردم می باشند و برای رضای خدا اقداماتی انجام می دهند.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان خرم‌آباد بیان کرد: در عرصه‌های مختلف چه در جانفشانی های زمان جبهه های جنگ و چه در زمان که آحاد ملت ایران درگیر بلایای طبیعی مثل سیل، زلزله و غیره پیش قدم بودند و در حال حاضر هم در بحث کرونا بسیجیان در کنار ما و هم پای ما در خدمات رسانی به مردم کوتاهی نکردند و در واقع راه آنها راه امام بوده و بهترین جمله برای این گروه جمله ای است که امام می فرماید بسیج لشکر مخلص خداست.


وی با اشاره به مشکل جهانی و بیماری جهانی که کرونا برای دنیا به وجود آورد،اظهار داشت: کاروان بشریت و جوامع بشری مغرور شده بودند و سالها تکنولوژی و فناوری می تاخت و به جلو می رفت هر روز اختراعات، راه های و پیشرفت های جدیدی اتفاق می افتاد و در قسمت های پزشکی می دیدیم که دستگاه هایی در دخالت به کار خلقت ایجاد می شد که بشر کم کم خدا را هم فراموش کرده بود و با یک اتفاق ساده ویروس کوچکی کل بشریت در حیرت فرو رفت.


رئیس مرکز بهداشت شهرستان خرم‌آباد ادامه داد: همه مردم دیدند تمام داشته های مادی و تمام تجهیزات آنها بی ارزش است، وقتی ویروس کرونا دنیا را فرا گرفت نه بیمارستان های مجهز و نه تجهیزات و نه دارو نتوانست برای ثروتمندان و بقیه افراد کاری انجام دهد در واقع اتفاق رخ داده تلنگری به جامعه بشریت می باشد.


حسین پور اضافه کرد: این تلنگر علی‌رغم خسارت‌هایی که داشت ویژگی های خاص و خوبی هم به همراه آورد ویژگی های که باعث همدلی و هم افزایی بین مردم، فداکاری، ایثار، بازگشت به فطرت و ذاتی انسان، تصدی روابط عابد و معبود و روابط خدا بر انسان ایجاد شد که ببینیم همه چیز مادیات نیست.


وی عنوان کرد: خوشحالیم که پرسنل بهداشت و مدافعان سلامت با کمک بسیجیان روسفید شدند و پرسنل کادر درمان ما با یک همدلی و هم افزایی به وجود آمده توانستند در خدمات رسانی به مردم پیش قدم باشند که باید از همه آنها تقدیر و تشکر کنیم.

انتهاي پيام/