علاءالدین شیخی گفت: همدلی یکی از ویژگی‌های خوب دوران مبارزه با كرونا بوده که همه اقشار پای کار آمدند و این دوران به عنوان مدرسه برای تحول خلاقیت و نوآوری است.

به گزارش سفیرافلاک، دکترعلاالدین شیخی امروز در مراسم تجلیل از مدافعان سلامت اورژانس استان که از طرف سپاه صورت گرفت، گفت: مدافعان سلامت همان کار رزمندگان اسلام در زمان هشت سال دفاع مقدس را انجام می دهند و این دوران به عنوان مدرسه برای تحول خلاقیت و نوآوری است.


رئیس اورژانس استان لرستان بیان کرد: وضعیت کنونی کرونا در کشور از جنگ هشت ساله دفاع مقدس سخت تر است و این ویروس منحوس در همه قسمت های جامعه تاثیرگذار بوده و نقش قشر فرهیخته دانشگاهی در این راه موثر خواهد بود.


وی اظهارداشت: مدافعان سلامت به خصوص نیروهای اورژانس در صف مقدم مبارزه با بیماری کرونا قرار دارند و این را وظیفه ذاتی خود می دانیم و همدلی یکی از ویژگی‌های خوب در این دوران بوده که همه اقشار پای کار آمدند و حمایت کردند.


شیخی تصریح کرد: با ترکیب اقشار مختلف توانسته ایم به مبارزه با این بیماری بپردازیم،همانطوری که نیروهای جهادی دانشگاه لرستان در تولید مواد ضدعفونی کننده شاهکاری را رقم زدند و این تهدید را به یک فرصت تبدیل کردند.


رئیس اورژانس استان لرستان گفت: از مجموعه سپاه استان که در همه زمینه‌های مختلف جامعه همیشه پشتیبان و حامی مردم بوده است تقدیر و تشکر می کنیم، حرکات بسیجی در روند کاری ما خیلی موثر بوده و سپاه و بسیج از بهداشت و درمان جدا ناپذیر هستند.

وی گفت: امیدواریم که با همکاری همه آحاد جامعه بتوانیم بر ویروس منحوس کرونا غلبه کنیم و روال زندگی عادی به مردم بازگردد.

انتهای پیام/