فرماندار پلدختر گفت: عادی انگاری مردم در شرایط کرونایی و بی توجهی آنان به رعایت پروتکل های بهداشتی در پلدختر با افزایش مبتلایان به این ویروس نگران کننده است.

به گزارش سفيرافلاك، حسن رضائيان امروز در گفت وگو با رسانه ها اظهار داشت: با مثبت اعلام شدن نتیجه آزمایش  6 مورد جدید ابتلا به کرونا از نمونه های ارسالی، در شهرستان پلدختر ازسوی دانشگاه علوم پزشکی لرستان آمار مبتلایان به این ویروس به 161 نفر رسید.

وي افزود: اعلام نتیجه 2 نمونه مثبت از این تعداد مربوط به روز گذشته و چهار نمونه دیگر مربوط به گزارش های امروز دانشگاه علوم پزشکی است.

فرماندار پلدختر تصريح كرد: عادی انگاری مردم در شرایط کرونایی و بی توجهی آنان به رعایت پروتکل های بهداشتی در پلدختر با افزایش مبتلایان به این ویروس نگران کننده است.

رضائيان گفت: مردم در موج اول شیوع ویروس کرونا با اعلام محدودیت هایی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا در سطح نسبی توانستند در رعایت پروتکل های بهداشتی همکاری کنند اما مردم نباید با برداشتن محدودیت ها نسبت به رعایت این موازین بی توجه شوند زیرا این بی توجهی موجب بحران و به خطر افتادن سلامت افراد جامعه می شود.

وي اضافه كرد: این روزها به دلیل عادی انگاری شرایط کرونایی در خیابان ها مشاهده می شود تنها عده  محدودی از مردم از ماسک استفاده می کنند که در چنین شرایطی با توجه به منحوس بودن ویروس کرونا جان سایر افراد در خطر است.


فرماندار پلدختر یادآورشد: با توجه به این که تنها راه مقابله در برابر شیوع بیماری کرونا رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی است، مردم به طور حتم باید به دور از هرگونه سهل انگاری این موارد را رعایت و به قطع زنجیره انتقال این ویروس در شهرستان کمک کنند.

انتهاي پيام/