جاسم محمدي فارساني گفت: 41 طرح مسکن مددجویی به همت سپاه و کمیته امداد در پلدختر آماده افتتاح بوده و تاکنون 26 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی برای مددجویان پلدختر پرداخت شد.

به گزارش سفیرافلاک، جاسم محمدی فارسانی؛ مدیرکل کمیته امداد امام(ره) لرستان امروز درجلسه با معاون هماهنگ کننده سپاه لرستان با اشاره به اینکه امسال با عنوان جهش تولید نامگذاری شده، اظهار داشت: کمیته امداد در راستای حمایت از خانواده های محروم و مستضعف تمام توان خود را به کار بسته است و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم.

وی با اشاره به اینکه هیچ پشت نوبتی برای تحت پوشش قرار دادن کمیته امداد در استان نداریم، افزود: در راستای اشتغالزایی حدود ۲۶میلیارد تومان در پلدختر تسهیلات پرداخت شده و در خصوص ساخت و ساز مسکن سیل زدگان اقدامات ارزشمندی صورت گرفته است.

سرهنگ محسن رشیدی؛ معاون هماهنگی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان نیز در این دیدار، اظهار داشت: کمیته امداد استان لرستان در راستای حمایت از اقشار محروم جامعه به ویژه نقاط محروم لرستان اقدامات ارزشمندی انجام داده است.

وی اضافه کرد: تورم باعث مشکلاتی برای مردم شده و در راستای اجرای طرح های عمرانی دستگاه های اجرایی از قبیل کمیته امداد هم نیز با مشکلاتی مواجه شدند که نیاز است با برنامه ریزی، طرح ها اجرایی شود.

در ادامه سرهنگ منصور کریمی فرد؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر با اشاره به اینکه ۴۱ پروژه مسکن سیل زده مشارکتی با کمیته امداد در دست ساخت است، گفت: تعداد زیادی از این پروژه ها بیش از ۸۰درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برخی از این طرح ها به مرحله نازک کاری رسیده است و در مرحله افتتاح قرار دارند.

وی بیان کرد: با توجه به تورم روز افزون و افزایش قیمت ها نیازمند کمک کمیته امداد استان برای اجرای این طرح مسکن ها جهت تکمیل هستیم.

انتهای پیام/