معاون سپاه لرستان گفت: دستگاه های اجرایی در بازسازی عملیات والفجر 9 در پلدختر همکاری کنند تا این برنامه به بهترین شکل برگزار شود.

به گزارش سفیرافلاک، سرهنگ محسن رشیدی؛ معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان امروز در جلسه برنامه ریزی بازسازی عملیات والفجر9، اظهار داشت: تداعی خاطرات دوران دفاع مقدس لازمه مقابله با جنگ نرم است و عملیات والفجر9 اتفاق مهم فرهنگی هست که به مناسبت هفته دفاع مقدس در پلدختر بازسازی مي شود.

وی با اشاره به اینکه دستگاه های اجرایی برای آماده سازی مکان بازسازی عملیات به سپاه کمک دهند، عنوان کرد: در جنگ فرهنگی و نرم، تداعی خاطرات دوران دفاع مقدس و نقش آفرینی رزمندگان می تواند نسل جوان را در قبال توطئه ها واکسینه کند.

سرهنگ منصور کریمی فرد؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر با اشاره به اینکه تمهیدات لازم برای بازسازی عملیات والفجر 9 اندیشیده شده است، گفت: مکان های اجرای این رزمایش بازدید های لازم صورت گرفته تا در صورت تایید نهایی انشاالله مراحل تسطیح زمین انجام می دهیم.

حسن رضائیان، فرماندار پلدختر در این جلسه گفت: در جهت بازسازی عملیات والفجر 9 از توان دستگاه های اجرایی استفاده خواهیم کرد.

انتهاي پيام/