سید حمیدرضا کاظمی گفت: عزم جدی دستگاه قضایی در مقابله با مفاسد اقتصادی قابل تقدیر است و همه باید برای مبارزه با فساد تلاش کنند.

سید حمیدرضا کاظمی؛ نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس با قدردانی از تلاش دستگاه قضایی برای برخورد با مفاسد اقتصادی در گفت وگو با سفیرافلاک، اظهار داشت: در برهه ای که به شیطنت آمریکا و اروپا تحریم های اقتصادی بر علیه ایران اعمال می شود تکیه بر توان داخلی، اقتصاد مقاومتی و جهش تولید یک اصل است.

وی اضافه کرد: اما برخی متاسفانه از این آب گل آلود به نفع خود و دشمن استفاده می کنند وبا سواستفاده از اختیارات و مسئولیتی که دارند اقدام به اختلاس می کنند.

کاظمی تصریح کرد: حجت الاسلام رییسی، رییس قوه قضاییه با محاکمه کردن اکبر طبری از مسئولین قوه نشان داد که عزم دستگاه قضایی برای برخورد با مفاسد اقتصادی در هر لباسی باشند و هر مسئولیتی داشته باشند جدی است.

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی، افزود: امروز مردم به دلیل تورم و تحریم، سختی های زیاد معیشتی را تحمل می کنند و سزاوار نیست که عده ای از برخی موقعیت ها سواستفاده کنند یا از طریق ارتباطات اقدام به سواستفاده مالی کنند.

وی تاکید کرد: مقابله با فساد فقط کار دستگاه قضایی نیست و همه قوا و اقشار مختلف مردمی نسبت به مقابله با فساد از هر نوعی، وظایفی بر عهده داریم که باید به آن عمل کنیم.

کاظمی اقدامات خوب دستگاه قضایی در برخورد با مفاسد اقتصادی را باعث شادی و خرسندی مردم دانست و گفت: نیاز است که دستگاه قضایی مانند همیشه در راستای اجرای عدالت و دفاع از حق و بیت المال، جلوی فشارهای بیرونی بایستد.

وی یادآور شد: مجلس شورای اسلامی برای مقابله با فساد و اختلاس در کنار دستگاه قضایی است و در این راستا هم اگرمصوباتی نیاز باشد در مجلس یازدهم که رویکرد معیشت مردم را مد نظر قرار داده عمل خواهد کرد.

انتهای پیام/