امام جمعه کوهدشت گفت:نیروهای قوه قضاییه در برخورد قاطع با مجرمین به صورت شبانه روز مشغول کار و تلاش هستند.

به گزارش سفیر‌افلاک، حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی امروز در دیدار با رئیس دادگستری کوهدشت، دادستان و جمعی از قضات که به مناسبت هفته قوه قضاییه صورت گرفت، اظهار داشت: قوه قضائیه دادگستران احقاق حق و عدالت در جامعه هستند که مقام معظم رهبری در این راستا می فرماید: هر فرد مظلومی که به قوه قضاییه مراجعه می کند بایستی احساس احقاق حق کند به طوری که این احساس در تداعی شود که حق او به طور کامل استیفا خواهد شد.

وی افزود: احکام دادگاه ها بایستی از سهل انگاری مبرا باشند و هنر و علم قاضی به گونه ای باشد که سر نخ را پیدا کرده و باتدبیر و زیرکی آن را به نحو احسن مختومه کند.

امام جمعه کوهدشت با اشاره به اهمیت عدم تاخیر در اجرای احکام و طولانی نشدن آن، عنوان کرد: بحث نزاع های دسته جمعی یکی از موارد مبتلا به کوهدشت می باشد و برخی با تیراندازی در صدد مخدوش نمودن امنیت و نظم اجتماعی هستند ،بایستی برخوردی قاطع و بدون مسامحه با این افراد داشت.

وی با اشاره به اینکه امنیت مطلوب در کوهدشت وجود دارد، تصریح کرد: نیروهای قوه قضاییه در برخورد قاطع با مجرمین به صورت شبانه روز مشغول کار و تلاش هستند، قضات نیز در برخورد با متخلفین، اقتدار را به نمایش بگذارند.

انتهای پیام/