رئیس دادگستری شهرستان اليگودرز گفت: 10 واحد تولیدی و صنعتی که به علت مشکلات حقوقی تعطیل شده بودند به همت دستگاه قضایی شهرستان و با پیگیری‌های صورت گرفته فعال و به چرخه تولید و اشتغال بازگشتند.

به گزارش سفيرافلاك، هوشنگ فتحی؛ رئیس دادگستری شهرستان اليگودرز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی و پیگیری و رفع موانع تولید ضمن شنیدن مشکلات و موانع تولید و صنعت از زبان فعالان این بخش، گفت: دستگاه قضایی شهرستان تمام قد از تولید، اشتغال و کارآفرینی حمایت و در چارچوب قانون در رفع موانع و مشکلات سرمایه‌گذاران و بخش تولید می کوشد.


وی با توجه به امنیت پایدار شهرستان، الیگودرز را بهشت سرمایه گذاری خواند و خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی امنیت سرمایه گذاری های مشروع را تضمین و تامین می نماید.


فتحي به نامگذاری سال جهش تولید توسط مقام معظم رهبری اشاره كرد و افزود: حمایت از سرمایه گذاری و واحدهای تولیدی و صنعتی از سیاست های دستگاه قضایی است.


رئیس دادگستری شهرستان اليگودرز گفت: ۱۰ واحد تولیدی و صنعتی که به علت مشکلات حقوقی تعطیل شده بودند به همت دستگاه قضایی شهرستان اليگودرز و با پیگیری‌های صورت گرفته فعال و به چرخه تولید و اشتغال بازگشتند.

انتهاي پيام/