محمد رزم گفت: تامین امنیت مهمترین خواسته مردم است و با تیراندازی ها برخورد قاطع و بدون اغماض انجام می‌شود.

به گزارش سفیرافلاک، محمد رزم، رییس کل دادگستری لرستان امروز در دیدار با فرمانده انتظامی استان لرستان و جمعی از فرماندهان انتظامی که به مناسبت هفته قوه قضاییه برگزار شد، اظهار داشت: نیروی انتظامی و قوه قضاییه تحت زعامت ولی امر مسلمین جهان آماده خدمت هستند و طبق فرمایش مقام معظم رهبری کسانی که در راه امنیت و آرامش مردم خدمت می کنند مجاهدان فی سبیل‌الله هستند.

وی با اشاره به اینکه امروزه خواسته مردم و نظام تامین امنیت است، گفت: امنیت از مولفه های اصلی توسعه و پیشرفت در هر جامعه است و این مسئله از اولویت‌های دستگاه قضا بوده که مورد تاکید ریاست محترم قوه قضاییه نیز می‌باشد.

رزم ضمن تاکید بر اینکه جرائمی که باعث بر هم زدن آرامش روانی می شود باید در اولویت رسیدگی قرار بگیرند، گفت: با تیراندازی ها برخورد قاطع و بدون اغماض انجام می‌شود و افرادی که دست به تیراندازی می‌زنند از هیچگونه تخفیف مجازاتی برخوردار نخواهند شد.

نماینده عالی دستگاه قضایی در استان ضمن تاکید بر اینکه قاتلین فراری بایستی هر چه سریعتر دستگیر شوند، افزود: با دستگیری سریع و محاکمه و مجازات این قاتلین، از اختلافات بعدی و ارتکاب جرایم دیگر جلوگیری خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی در بحث کشف سلاح بسیار خوب عمل کرده است،ابراز داشت: با توجه به اینکه برخی از تیراندازی ها با سلاح مجاز صورت می‌گیرد تمام واگذاری های سلاح بایستی با تشکیل پرونده و ثبت اطلاعات سلاح در قالب طرح آرسنال صورت گیرد.

رزم با اشاره به اینکه باید با اراذل و اوباش برخورد مقتدرانه ای صورت گیرد، بیان کرد: دستگاه قضایی همواره پشتیبان نیروی انتظامی است و در برخورد با مخلین نظم و امنیت عمومی با قاطعیت و شدت عمل خواهد کرد.

انتهای پیام/