شهردار خرم آباد گفت: ساختمان اداری شهرداری منطقه ۳ خرم آباد در مساحت ۵ هزار و ۲۰۰ متر مربع در ۴ طبقه و با اعتباری بالغ بر ۱۹۰ میلیارد ریال در میدان کریم خان زند طی زمان بندی مشخص احداث خواهد شد.

به گزارش سفیرافلاک، محمد شریفی مقدم  امروز در مراسم آیین کلنگ زنی دو پروژه شهری شهرداری خرم آباد، گفت: با توجه به اینکه شهرداری منطقه ۳ چندین سال است که راه اندازی شده و فاقد ساختمان اداری است امروز با حضور مسئولان شهری و استانی این پروژه کلنگ زنی شد.

شهردار خرم‌آباد اظهار داشت: ساختمان اداری شهرداری منطقه ۳ خرم آباد در مساحت ۵ هزار و ۲۰۰ متر مربع در ۴ طبقه و با اعتباری بالغ بر ۱۹۰ میلیارد ریال در میدان کریم خان زند طی زمان بندی مشخص احداث خواهد شد.

وی با اشاره به کلنگ‌زنی پارک بانوان در منطقه جنوب شهر خرم آباد اضافه کرد: دومین پروژه شهری که امروز با حضور مسئولان کلنگ زنی شد، اولین پارک بانوان در جنوب شهر خرم آباد است که این پروژه در پارک شهید امیری در گلدشت شرقی واقع شده که با تجهیزات کامل و با اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد ریال از اعتبارات محل شهرداری پیش بینی شده طی چهار ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.

شریفی مقدم اظهار کرد: پارک بانوان مخصوص بانوان است که در یک محیط آرام و بستر های مناسب که بهترین وسیله های ورزشی مجهز در اینجا نصب خواهد شد و در اختیار بانوان منطقه گلدشت خرم آباد قرار می گیرد که که استفاده لازم را از آن‌ها ببرند.

انتهای پیام/