مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: از ابتدای سال تاکنون 155 جهیزیه به نوعروسان نیازمند در استان لرستان اهدا شد.

مریم سپهوند؛ مسئول بسیج جامعه زنان لرستان در گفت و گو با سفیرافلاک اظهار داشت: یکی از اقدامات بسیج و سپاه اهدای جهیزیه به نوعروسان نیازمند است که در این راستا خیرین و بسیار از افراد برای تهیه این جهیزیه ها همکاری کرده اند.

وی اضافه کرد: طی سه ماهه نخست امسال ۱۵۵ سری جهیزیه با کمک خیرین و بسیجیان تهیه و به نوعروسان نیازمند استان لرستان اهدا شده است و علاوه بر این تعداد جهیزیه، برخی از خانواده های نیازمند که برای جهیزیه نیازمند یک قلم کالا بودند، تهیه و در اختیار آنها قرار داده شده است.

سپهوند از اهدای خون بانوان بسیجی در روزهای کرونایی خبر داد و گفت: بسیج و سپاه همیشه در میدان خدمت حضور دارند و در روزهایی که اعلام شد اهدای خون کاهش یافته، بانوان بسیجی لرستان برای اهدای خون اقدام کردند.

مسئول بسیج جامعه زنان لرستان تصریح کرد: در همین راستا بانوان بسیجی لرستان ۳۵ واحد خون اهدا کردند و تلاش شد تا در زمینه اهدای خون در روزهای کرونایی تاکید شود و همه افرادی که شرایط لازم را دارند در این امر خداپسندانه گام بردارند.

وی با اشاره به ارائه مشاوره به خانواده های استان در روزهای کرونایی افزود: از دیگر اقدامات بانوان بسیجی در این ایام، ارائه مشاوره به خانواده ها بود که حدود ۳۰ نفر از بسیج جامعه پزشکی و ۳۵ از مربیان بسیجی که آموزش های لازم را فراگرفته بودند، در این ایام اقدام به ارائه مشاوره در فضای مجازی کردند.

انتهای پیام/