بیرانوند گفت: 18 گروه جهادی به مناطق محروم لرستان که در وضعیت سفید باشند، برای ارائه خدمت اعزام می‌شوند.

سینا بیرانوند در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: به منظور استمرار و تقویت حرکت‌های جهادی، امسال نیز اردوهای جهادی تابستانه بسیج دانشجویی استان لرستان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مناطق سفید برگزار می‌شود.

وی افزود: یکی از رویکردهای اصلی اردوهای جهادی امسال، علاوه بر فعالیت‌های عمرانی و فرهنگی بحث فعالیت‌های آموزشی است و با توجه به اینکه مناطقی وجود دارد که از اینترنت و آموزش مجازی محروم بوده‌اند لزوم فعالیت آموزشی در این مناطق بیشتر است.

رئیس شورای جهادی بسیج دانشجویی لرستان از اعزام ۱۸ گروه جهادی به مناطق محروم خبر داد و عنوان کرد: این گروه‌ها اعلام آمادگی کرده‌اند که در صورت سفید بودن مناطق به لحاظ کرونا از ۲۰ تیرماه تا ۱۵ شهریور در این مناطق خدمت‌رسانی کنند.

وی مهمترین هدف حرکت‌های جهادی دانشجویی را بحث مسئله محور برشمرد و گفت: گروه‌ها قبل از اعزام به منطقه یک مسئله را به عنوان مسئله اصلی منطقه هدف شناسایی می‌کنند و در راستای حل آن مسئله اقدام می‌کنند.

بیرانوند بیان کرد: محرومیت‌زدایی از مهم‌ترین اهداف اردوهای جهادی است که دانشجویان در فراغت تابستان با حضور در مناطق محروم خدمات عمرانی، فرهنگی، آموزشی و بهداشتی را ارائه می‌دهند.

انتهای پیام/