رضا وفایی با اشاره به ایجاد 1800 فرصت شغلی برای مددجویان بهزیستی لرستان گفت: 38 میلیارد تومان اعتبار اشتغال در استان لرستان جذب شد.

رضا وفایی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: سال گذشته ایجاد هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی در تعهد بود که هزارو ۸۰۰ فرصت شغلی ایجاد و اعتبار ۳۸ میلیارد تومانی به طور کامل جذب شد.

وی با اشاره به اشتغالزایی مددجویان بهزیستی افزود: به هزار و ۴۰۰ نفر از افراد تحت پوشش تسهیلات داده شده و مشغول به کار شدهاند.

معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی لرستان عنوان کرد: بانک مرکزی ۴۲ میلیارد تومان تسهیلات برای ایجاد اشتغال لحاظ کرده که تاکنون ۳۸ میلیارد تومان از آن را جذب کردیم و مابقی آن باید توسط بانک ملت پرداخت شود که می‌گویند اعتبار قرض الحسنه نداریم.

وی به اقدامات بهزیستی در حوزه مسکن مددجویان اشاره و تصریح کرد: به خانوارهایی که دارای دو معلول هستند و در روستا زندگی می‌کنند ۳۶ میلیون تومان بلاعوض پرداخت می‌کنیم؛ همچنین به خانوارهایی که در شهر زندگی می‌کنند و دارای دو فرزند معلول هستند ۶۰ میلیون تومان به صورت بلاعوض پرداخت می‌شود.

وفایی گفت: تعهدی که برای مسکن داشتیم ۲۰۰ مورد بوده که تاکنون ۴۳۵ مسکن ایجاد کرده‌ایم که بیشتر از تعهد بوده به طوری که ۲۳۵ مسکن مازاد هم ایجاد شده است.

انتهای پیام/