فرمانده سپاه خرم آباد گفت: رزمايشی با حضور 155 دسته رزمی از پايگاه‌های مقاومت بسيج خرم‌آباد برگزار می‌شود.

به گزارش سفیرافلاک، به نقل از پایگاه خبری خبرافلاک سرهنگ ماشاله بازگیر ضمن تبریک میلاد امام رضا (ع) با اشاره به برگزاری رزمایش سراسری دسته‌های رزمی گردان های بسیج اظهار داشت: این رزمایش امروز با حضور ۱۵۵ دسته رزمی پایگاه محور در سطح محلات شهرستان خرم‌آباد اجرا می‌شود.

وی با اشاره به بخشی از بیانات رهبری که فرمودند بسیج یعنی متن مردم، مردمی که می‌توان امید دفاع از انقلاب را از آن‌ها داشت، افزود: سازماندهی عناصر مردمی برای دفاع محلی و ارتقای امنیت نقطه به نقطه  در شهر از اهداف مهم برپایی این رزمایش هاست؛ اگرچه بسیجیان برای برقراری امنیت در تمامی عرصه های اجتماعی، سازندگی، فرهنگی، اقتصادی و…وارد عمل شده و موفق هم بوده اند.

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد مأموریت دسته های رزمی در رزمایش امروز را  دفاعی، امنیتی و امداد و نجات عنوان کرد و گفت: بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء در مساجد ویژه رزمایش با محوریت مسجد امام هادی(ع) و برپایی جشن میلاد امام رضا(ع)، ضمن توجیه و آگاه سازی نیروها، مأموریت گشت های رضویون تا ساعت ۲۴ امشب ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به ماموریت خطیر گشت های رضویون بسیج خاطرنشان کرد: بسیجیان ما مصداق کامل مجاهدان فی سبیل الله هستند؛ چراکه آن جایی که نیاز بوده برای حفظ ارزش های الهی اسلامی با جان و مال به میدان آمده اند و برای امنیت در هر زمینه و عرصه پای کار بوده اند.

انتهای پیام/