خادمی با بیان اینکه در حوزه اعتبارات عمرانی و جاری استان نسبت به سال گذشته رشد داشته‌ایم گفت: 1000 میلیارد تومان اعتبار بین دستگاه‌های اجرایی توزیع شد.

به گزارش سفیرافلاک، سید موسی خادمی ظهر امروز در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان اظهار داشت: اجرای چند طرح در شهر چغابل، سپید دشت و اشترینان مصوب شد و تسهیل گری های خوبی در طرح توسعه این شهرها فراهم شده است .

وی افزود: هزار میلیارد تومان اعتبار بین دستگاه‌های استان توزیع شده است که حدود ۶۳۳ میلیارد تومان از محل اعتبارات تملک دارایی استان، نفت، گاز، توازن منطقه ای و ۲۷ صدم ارزش افزوده برای ورزش و جوانان بین شهرستان ها و فصول مختلف دستگاههای اجرایی استان تقسیم شد .

استاندار لرستان عنوان کرد: مبلغ ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار جاری از کل اعتبار تخصیص یافته به استان نیز بین دستگاه های اجرایی استان جهت پرداخت حقوق کارکنان توزیع گردید .

خادمی با تأکید بر تشکیل شورای برنامه ریزی شهرستان ها گفت: هر چه سریع‌تر موضوع تصویب پروژه ها و مبادله موافقتنامه های آنها در دستور کار قرار گیرد تا مراحل اجرایی پروژه ها آغاز شود .

وی با اشاره به اینکه در حوزه اعتبارات عمرانی و جاری استان نسبت به سال گذشته رشد داشته ایم خاطرنشان کرد: در حوزه جاری علی‌رغم رشد اعتبارات، با توجه به افزایش حقوق کارکنان در اواخر سال قبل، منابع موجود با کمبود مواجه است .

استاندار لرستان اظهار داشت: اعتبارات عمرانی تا سال گذشته به صورت نقدی به استان ها تزریق می شد که امسال با توجه به مشکلات در فروش نفت، از طریق اوراق ابلاغ شده است .

انتهای پیام/