گودرزی از افتتاح پروژه گازرسانی به ۱۷ روستا در شهرستان‌های سلسله، دلفان، بروجرد و الیگودرز خبر داد.

کرم گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: پروژه گاز رسان به سه روستای سلسله، سه روستای دلفان و چهار روستای بروجرد امروز بهره‌برداری خواهد شد.

وی افزود: در شهرستان سلسله سه روستای چشمه سرده، کاکارضا امیدعلی و کاکارضا سفلی، در شهرستان دلفان سه روستای گرگعلی، نوروز آباد و نظرآباد و در شهرستان بروجرد چهار روستای بزهل، سواران دره علیا، میانرود و راهبند در محور آبسرده گازرسانی شده و مردم این روستاها از نعمت گاز برخوردار می‌شوند .

سرپرست شرکت گاز استان لرستان عنوان کرد: در شهرستان بروجرد علاوه بر گازرسانی به چهار روستا، ۲۴ واحد صنعتی نیز گازرسانی خواهد شد؛ همچنین فردا پروژه گاز رسانی به در شهرستان الیگودرز هفت روستای کاظم آباد، ده سید، خاک بتی، ده برزو، مسگری، خرسیان و چغاگل افتتاح می‌شود.

وی با اشاره به اینکه دو هزار و ۳۶۲ روستا در استان واجد شرایط گازرسانی است بیان کرد: هزار و ۷۰۲ روستا در استان از نعمت گاز بهره مند هستند و طی امروز و فردا نیز این ۱۷ روستا از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند.

گودرزی تصریح کرد: با توجه به وضعیت خوب گازرسانی در روستاهای استان نسبت به سرانه کشور تا سال ۱۴۰۱ کل روستاهای استان گازرسانی و اولین استان سبز در کشور خواهیم شد؛ امیدواریم بتوانیم از این فرصت بهره لازم را برده و گاز را به عنوان یک انرژی پاک، ارزان و دوستدار محیط زیست جایگزین سوخت مایع کنیم.

انتهای پیام/