فرمانده سپاه ناحیه الیگودرز با بیان اینکه ۱۲۰ هزار ماسک توزیع شده است گفت: رزمایش کمک مومنانه در الیگودرز ادامه می یابد.

به گزارش سفیرافلاک، سرهنگ برامکی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از زمان آغاز شیوع کرونا اقدامات خوبی در سطح شهرستان انجام شد و بسیج با تمام ظرفیت وامکانات پای کارآمد.

وی افزود: متاسفانه امروز شاهد افزایش مبتلایان و فوتی‌های کرونایی هستیم، تاکنون تست کرونای هزار و ۱۰ نفر درشهرستان الیگودرز مثبت شده و دیگر امکانات و تجهیزات بیمارستان جوابگو نیست.

فرمانده سپاه ناحیه الیگودرز بیان کرد: هم اکنون در تامین ماسک و مواد ضدعفونی در سطح شهرستان مشکلی نداریم و تاکنون بیش از ۱۲۰هزار ماسک در سطح شهرستان تولید وتوزیع شده است.

برامکی گفت: تولید ماسک و اطلاع رسانی در راستای مقابله با کرونا توسط بسیجیان ادامه خواهد داشت و رزمایش کمک مومنانه نیز با قوت بیشتری جهت یاری رساندن به همشهریان ادامه می یابد.

وی با اشاره به اینکه ۹۵ درصد افراد در مراسم عروسی وعزا به کرونا مبتلا شده اند تصریح کرد: ادارات کمیته امداد، جهاد کشاورزی و شهرداری بیشترین مراجعات را داشته که باید برای جلوگیری از تجمع ها، کنترل بیشتری بر مکان های پرتردد صورت گیرد و قسمتی از وظایف واگذار شود.

انتهای پیام/