سهرابی، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموز‌ش و پرورش لرستان گفت: 482 نفر نیرو برای سال تحصیلی جدید در آموزش و پرورش لرستان به کارگیری می‌شوند.

سید عیسی سهرابی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: امسال برای مهرماه ۴۸۲ نیروی جدید از طریق دانشگاه فرهنگیان و آزمون استخدامی، جذب آموزش و پرورش استان می شوند.

وی افزود: از این تعداد ۲۲۸ نفر از طریق دانشگاه فرهنگیان جذب شده اند که ۱۱۷ نیرو در مقطع ابتدایی و مابقی در مقاطع متوسطه اول و دوم مشغول به کار خواهند شد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش لرستان تصریح کرد: همچنین ۲۵۴ نفر نیز از طریق آزمون استخدامی سال گذشته در آموزش و پرورش جذب شده که بعد از طی کردن یک دوره آموزشی، از ابتدای سال تحصیلی فعالیت خود را در مدارس آغاز می کنند.

وی گفت: بیشترین کمبود نیرو در مقطع ابتدایی وجود دارد البته با جذب نیروهای جدید، نقل و انتقالات و سایر برنامه ریزی ها، تلاش می شود تا هیچ کلاسی بدون معلم نباشد؛ با توجه به این که طبق اعلام وزارت آموزش و پرورش، سال تحصیلی جدید از ۱۵ شهریور ماه آغاز می شود، برنامه ریزی لازم در حال انجام است که دانش آموزان به صورت حضوری یا مجازی سال تحصیلی را آغاز کنند.

انتهای پیام/