برامکی، فرمانده سپاه ناحیه الیگودرز گفت: مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه بین اعیاد غدیر و قربان در الیگودرز برگزار می‌شود.

به گزارش سفیرافلاک، سرهنگ‌ محمد برامکی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس آخرین آمار بیش از هزار و ۱۰۰ نفر در الیگودرز به کرونا مبتلا شده اند، متاسفانه حساسیت مردم کاهش یافته و برای غلبه بر این بیماری باید محدودیت های اجتماعی را افزایش دهیم.

وی افزود: ضمن قدردانی از رسانه ها انتظار داریم همچون گذشته در راستای رسالت آگاهی بخشی تلاش نموده و کوتاهی ها و کاستی ها را تذکر بدهند و یقینا مسئولان هم باید پاسخگو باشند.

فرمانده سپاه ناحیه الیگودرز عنوان کرد: ۹۵ درصد بیماران در مراسم عروسی و ترحیم مبتلا شده اند که جا دارد مردم در خصوص برگزاری اینگونه مراسم تجدید نظر کنند.

وی بیان کرد: در این مدت تعداد ۱۲۰ هزار ماسک، ۴۴ هزار جفت دستکش و ۶۰ هزار لیتر انواع مواد ضد عفونی تهیه و توزیع شده است؛ همچنین سه هزار و ۵۰۰ بسته مواد غذایی و پنج هزار بسته مواد بهداشتی توزیع شده است.

برامکی ازجمع آوری دو میلیارد ریال کمک با همکاری کمیته امداد امام(ره) و امام جمعه شهرستان و همچنین توزیع ۱۸ هزار پرس غذای خبرداد و گفت: غسالخانه سیار ویژه قربانیان کرونا مستقر شده است؛ مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه بین اعیاد غدیر و قربان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/