آشتاب، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با بیان اینکه پانزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر لرستان برگزار می‌شود گفت: ثبت نام این جشنواره از یکم مرداد آغاز و تا ۹ مرداد ماه ادامه دارد.

علی آشتاب در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، با اشاره به برگزاری پانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان اظهار داشت: پانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر در ۲۲ گرایش شرکت های تعاونی، اتاق تعاون در بخش خدماتی، کشاورزی، صنعتی و… برگزار می شود.

وی با بیان اینکه جشنواره تعاونی های برتر رتبه‌بندی و اعتبار سنجی تعاونی ها محسوب می شود افزود: ثبت نام این جشنواره از یکم مرداد آغاز و تا ۹ مرداد ماه ادامه دارد و شرکت‌های تعاونی باید با مراجعه به سایت اطلاعات خود را وارد و ثبت نام نمایند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان عنوان کرد: هدف از برگزاری پانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر، الگوهای برتر در بخش تعاون و همکاری تعاونی ها و نمونه پروری است.

وی بیان کرد: شرکت های تعاونی برای ثبت نام باید سابقه بیشتر از سه سال باشد، تعاونی ها فعال و در حال بهره برداری باشد، تراز مالی آنها مثبت و در سال گذشته محکومیت قضایی نداشته باشند .

آشتاب خاطرنشان کرد: این جشنواره طبق روال هر ساله ثبت نام آن قبل از شهریور آغاز و در هفته تعاون که ۱۳ تا ۱۹ شهریور ماه است برگزار خواهد شد و امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا این جشنواره به صورت مجازی یا حضوری برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: شرکت‌های تعاونی هر چه سریعتر اقدام به ثبت نام کنند؛ این جشنواره در دو مرحله استانی و کشوری برگزار که در مرحله نخست استانی شرکت های تعاونی برگزیده به مرحله دوم کشوری راه خواهند یافت.

انتهای پیام/