خدابخشی نماینده مردم شهرستان الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: تحرکات غیر انسانی و غیر اخلاقی اخیر آمریکا نشان دهنده اثرگذاری جمهوری اسلامی ایران در منطقه است.

محمد خدابخشی در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک با اشاره به تحرکات اخیر آمریکا و محکوم کردن حرکت غیر جوانمردانه آمریکا اظهار داشت: از وزارت امور خارجه می خواهیم که این موضوع را بررسی و از مجامع قانونی و مجامع بین المللی این موضوع بررسی شود.

وی افزود: نمایندگان در مجلس شورای اسلامی این موضوع را پیگیری و قطعاً کمیسیون امنیت ملی مجلس به این موضوع ورود پیدا خواهد کرد و نباید اجازه داد آمریکا در خطوط هوایی یا در جاهای مختلف تعرض کند.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نباید در مقابل اقدامات آمریکا ساکت ماند و تهدید جنگنده‌های آمریکایی یک حرکت غیر جوانمردانه بود، آن هم هواپیمای جنگنده در مقابل هواپیمای مسافربری که چند نفر از هم وطنان مان در این رابطه آسیب دیدند.

وی بیان کرد: همین تحرکات آمریکا نشان دهنده این است که جمهوری اسلامی ایران در منطقه اثرگذار است و این اثرگذاری جمهوری اسلامی باعث شده که آمریکا چنین رفتارهای غیر اخلاقی از خود نشان دهد.

انتهای پیام/