ویسکرمی، نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: مزاحمت جنگده های آمریکا به هواپیمای ایران نشان دهنده خِفت آمریکاست و ماهیت آنها بیشتر آشکار شد و قطعا پاسخ سختی داده می شود تا بار دیگر جرات جسارت نداشته باشند.

مهرداد ویسکرمی در گفت و گو با سفیر افلاک با اشاره به تعرض جنگده آمریکایی به هوایپمای ایرانی اظهار داشت: این مدل حرکات آمریکا نشان می دهد که دولت آمریکا به چنان خِفتی افتاده که مزاحمت برای هواپیماهای مسافربری ایجاد می کند و این را کمال می داند، در حالی که سالها قبل آمریکا به هواپیمای مسافربری ایران حمله موشکی کرد اما امروز دزدانه و با اهداف شوم می خواهد اقدامی انجام دهد اما نقشه های شوم آنها خنثی شد.

وی افزود: این اقدام آمریکا نشان از شعارهای پوچی دارد که آنها مدام دم از حقوق بشر و سازمان ملل می زنند اما در عمل پایبند به حقوق بشر نیستند.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تعرض جنگده آمریکایی به هواپیمای مسافربری که مسافران بیگناه و هواپیمای بی دفاع بود، نشان از تضعیف شدن آمریکا دارد اما در جایگاه اقتدار آنقدر بالا هستیم که این اقدام را بی پاسخ نخواهیم گذاشت.

وی با بیان اینکه به لحاظ دیپلماسی باید جواب قاطعی به آمریکا داده شود تصریح کرد: باید جواب درخوری به نیروهای آمریکایی داد تا بار دیگر جرات جسارت نداشته باشد.

ویسکرمی با اشاره به این که فضاسازی روانی یکی از اهداف آمریکاست خاطرنشان کرد: آمریکا از این اقدام اهدافی داشت که در رسیدن به اهدافش ناکام ماند و با هوشیاری های لازم پدافندهای هوایی، اهداف آمریکا به نتیجه نرسید.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا قصد داشت از این ماجرا به هدف خود برسد و بحث حقوق بشر و موضوعات دیگری را که خود عمل نمی کند را پیش بکشد، اما در رسیدن به این هدف ناکام ماند.

وی بیان کرد: اقتدار جمهوری اسلامی ایران روز به روز در حال افزایش است و نقاط قوت، تقویت و نقاط ضعف کمتر می شود و قطعا به این اقدام پاسخی داده خواهد شد.

انتهای پیام/