محمدی، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: همه دنیا این رفتار غیر انسانی آمریکا را محکوم می کنند و مجامع بین المللی باید در این زمینه پاسخگو باشند.

غلامرضا محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، با اشاره به تهدید دو فروند جنگنده آمریکا با هواپیمای مسافر بری ماهان اظهار داشت: واقعاً دیدن این صحنه ها تاسف آور است، اگر اختلاف بین هر کشوری وجود دارد باید به صورت رودرو و جنگ مردانه باشد نه اینکه دست به افدام غیر انسانی زده و دو جنگنده آمریکایی هواپیمای مسافربری ایران را که هیچ آزاری به کسی نمی رساند را تهدید و باعث زخمی شدن تعدادی از هموطنانمان می‌شود.

وی افزود: کشورهای غربی به خصوص آمریکا که همیشه بی قانون بوده و رفتار غیر اخلاقی از آن سر میزند، در اتفاق اخیر ناقض بودن حقوق بشر خود را نشان داد، وقتی هواپیمای ماهان بدون هیچ خطری در آسمان کشور دیگری در حرکت است، چرا باید هواپیمای جنگنده آمریکا آن را تهدید کند، مجامع بین المللی باید در این زمینه پاسخگو باشند.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد تصریح کرد: همه دنیا این رفتار غیر انسانی آمریکا را محکوم می کنند و بنده هم به عنوان ورزشکار ملی این اتفاق را محکوم می کنم  و انتظار داریم این اقدام نابخردانه آمریکا پاسخ داده شود.

وی خاطرنشان کرد: کاری که سربازان رشید نظام اسلام اعم از سپاه، ارتش، نیروی انتظامی و… در همه زمینه ها انجام می‌دهند، باید با اتحاد بیشتر انجام تا از لحاظ نظامی قدرتمند تر شویم و بتوانیم از میهن، وطن و ناموس مان دفاع کنیم و مطمئنا با شجاعت به مسیر خود ادامه خواهیم داد.

انتهای پیام/