فروغی، کاریکاتوریست لرستانی با پیوستن به کمپین «به وقت روشنایی» گفت: با مدیریت مصرف برق می توان کمک کرد تا از خاموشی ها در گرمای تابستانی جلوگیری شود.

آرش فروغی در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: در این روزهای گرم تابستان، مصرف برق افزایش یافته و خانواده ها از وسایل خنک کننده استفاده می کنند که اگر میزان مصرف برق مدیریت شود قطعا همه می توانند از نعمت برق برخوردار باشند و خاموشی ها کاهش یابد.

وی افزود: برخی از مشاغل مرتبط با برق هستند و اگر در مصرف برق صرفه جویی نشود سبب می شود تا خاموشی هایی اعمال شود و این خاموشی ها در برخی از کسب و کارها اختلال ایجاد می کند.

هنرمند لرستانی تصریح کرد: استفاده نکردن از وسایل برقی غیر ضروری در ساعات پیک مصرف می تواند نقش مهمی در صرفه جویی داشته باشد و اگر همه مردم صرفه جویی در مصرف برق را مد نظر داشته باشند می توان مصرف را کنترل کرد.

وی با تاکید بر همکاری مردم در صرفه جویی برق گفت: در اوج ساعت مصرف، سعی شود با برنامه ریزی و صرفه جویی بتوانیم تابستانی بدون خاموشی را سپری کنیم.

فروغی خاطر نشان کرد: به عنوان یک هنرمند به کمپین «#به_وقت_روشنایی» می پیوندم و امیدوارم همه مردم این موضوع مهم  صرفه جویی را همیشه در نظر داشته باشند تا همه بهره مند از برق شوند.

آرش فروغی کاریکاتوریست لرستانی برنده بیش از ۵۰ جایزه از جشنواره های بین المللی و ملی که رتبه سوم و تنها برنده ایرانی بخش کاریکاتور جشنواره جهانی ترامپیسم ( با موضوع ترامپ ) با حضور ۷۹ کشور دنیا سال ۱۳۹۸ را از آن خود کرد.

انتهای پیام/