برگزیدگان جشنواره مالک اشتر در شهرستان کوهدشت تقدیر شدند.

به گزارش سفیر افلاک، جشنواره مالک اشتر عصر امروز با حضور امام‌جمعه موقت، فرمانده سپاه کوهدشت، معاونت ایمنی و اقدامات تأمینی سپاه لرستان و جمعی دیگر از مسئولان، با معرفی رده های برتر بسیجیان در کوهدشت برگزار شد.

سرهنگ کرم کونانی در این مراسم ضمن گرامیداشت سالروز عملیات مرصاد و دهه مبارک ولایت، اظهار داشت: روحیه انقلابی و جهادی دو شاخصه مهم برای دستیابی به موفقیت در تمام عرصه‌ها است که در عملکرد سپاه و بسیج کاملاً مشهود است.

وی افزود: سال گذشته شاهد سیل خدمت بسیجیان و گروه‌های جهادی کوهدشت در یاری‌رساندن به مردم سیل‎زده شهرستان و سایر نقاط لرستان بودیم و از ابتدای بحران کرونا نیز این نیروها با حضور میدانی در میان مردم به ارائه خدمات پرداختند.

فرمانده سپاه کوهدشت با اشاره برگزاری مرحله جدید رزمایش کمک مؤمنانه در دهه ولایت، عنوان کرد: رمز موفقیت بسیج، خدمت‌رسانی به مردم بوده که آن را از مکتب شهدا آموخته است و در راستای تداوم آن نهایت تلاش را خواهد کرد.

سرهنگ صادق فاضلی معاون ایمنی و اقدامات تأمینی سپاه لرستان در این مراسم اظهار داشت: امروز دست برتر در تمام عرصه‌ها با جبهه انقلاب اسلامی است، دنیا در حال مشاهده تحولات و وقایعی در آمریکا است و این تحولات نیز افول و ضعف استکبار را می‌رساند.

انتهای پیام/َ