حجت الاسلام غلامی، معاون تبلیغات اسلامی لرستان گفت: دعای عرفه در 20 نقطه استان لرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

حجت الاسلام احمدرضا غلامی در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: مراسم معنوی دعای عرفه فردا پنج شنبه در ۲۰ نقطه استان لرستان و شهرستانها برگزار می شود.

وی افزود: این مراسم معمولا در مصلی های نماز جمعه برگزار خواهد شد البته در برخی از شهرستانها و در مرکز استان در دو نقطه برگزار می شود و برنامه ریزی لازم صورت گرفته تا این مراسم با رعایت پروتکل ها و نکات بهداشتی برگزار گردد.

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی لرستان تصریح کرد: با توجه به شیوع کرونا ضروری است تا همه شرکت کنندگان در این مراسم با رعایت فاصله مناسب، استفاده از ماسک، کتاب ادعیه به همراه داشته باشند.

حجت الاسلام غلامی عنوان کرد: این مراسم فردا ساعت ۱۷ عصر در استان برگزار می شود که سخنرانی، مداحی و قرائت دعای عرفه از برنامه های اجرایی این مراسم خواهد بود.

وی با تاکید بر حفظ سلامتی مردم بیان کرد: این مراسم با نهایت رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود که از تب سنج، ماسک و برخی اقلام بهداشتی استفاده می شود.

انتهای پیام/