مهرالله رخشانی مهر گفت: مجتمع آموزشی حیات طیبه در شهرستان بروجرد ایجاد خواهد شد.

به گزارش سفیر افلاک، مهرالله رخشانی مهر عصر امروز در سفر به شهرستان بروجرد اظهار داشت: موضوع مجتمع سازی یکی از اهداف اصلی سند تحول سازی آموزش و پرورش است که برای این کار با همکاری دفاتر فنی اداره کل نوسازی مدارس استان مجموعه های تحت عنوان مجتمع آموزشی حیات طیبه در شهرستان بروجرد ایجاد خواهد شد.

وی افزود: در حوزه شهرستان بروجرد و اشترینان دو پروژه استخر در دست ساخت است که این پروژه با تأمین اعتبار، احداث خواهد شد.

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور عنوان کرد: خوابگاه شبانه روزی دانش آموزان حتما در اشترینان ایجاد خواهد شد که دانش آموزان متوسطه اول و دوم خواهران می توانند از آن استفاده کنند، انشالله با راه‌اندازی این طرح بتوانیم بخشی از مشکلات را برطرف کنیم.

وی با اشاره به موضوع استاندارد سازی سیستم های گرمایشی خاطر نشان کرد: در شهرستان بروجر سیستم گرمایشی مدارس نیازمند تامین اعتبار است؛ موضوع مجتمع سازی یکی از اهداف اصلی سند تحول سازی آموزش و پرورش برای است که برای این کار مجموعه‌ای را با عنوان مجتمع حیات طیبه که در واقع یک نوع مجتمع‌های آموزشی هستند بنا است از هشت هزار متر مربع با ۱۲ هزار متر مربع طراحی و یک مجموعه حیات طیبه برای شهرستان بروجرد ایجاد شود.

انتهای پیام/