نماینده مردم کوهدشت در مجلس گفت: اعتبار اصلاح جاده کوهدشت- خرم‌آباد تخصیص یافته است.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام محمدرضا مبلغی عصر امروز در حاشیه مراسم تجلیل از خبرنگاران ضمن تقدیر از زحمات شبانه روزی خبرنگاران اظهار داشت: خبرنگاران لازمه توسعه و پیشرفت جامعه هستند.

وی با بیان اینکه نقد به معنای بررسی عاقلانه، ذکر خوبی ها و مطالبه گری در زمینه کاستی ها است افزود: دین اسلام، دین انصاف، عدالت و خوبی ها است؛ اگر خوبی ها کتمان شوند انگیزه ای برای اصلاح کاستی ها نمی ماند .
نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس کار خبرنگاری را مقدس، منزه و از فعالیت های گروهی و حزبی دانست و عنوان کرد: همه ما میراث دار این شهر هستیم، باید دست در دست هم آینده شهرمان را نیکو رقم بزنیم .

وی آینده کوهدشت و رومشکان را امید بخش توصیف کرد و گفت: اتفاقات خوبی برای این دیار در حال اجرا است؛ اعتبار کافی برای اصلاح جاده کوهدشت به خرم آباد تخصیص داده شده است و تا ابتدای سال آینده این پروژه انجام می‌شود.

مبلغی خاطرنشان کرد: به جد پیگیر تخصیص اعتبار تکمیلی برای مسیر چغابل به سوری و همچنین کوهدشت به زانوگه هستیم؛ برای امروز کوهدشت و رومشکان با جان و دل وقت گذاشته و با تمام قدرت برای پیشرفت شهرستان تلاش می‌کنیم.

انتهای پیام/