سرهنگ بازگیر، فرمانده سپاه خرم‌آباد گفت: همزمان با عيد ولايت و امامت 5000 پرس غذی طبخ شده در مناطق حاشيه شهر و روستاهای خرم آباد توزيع شد.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از خبرافلاک، سرهنگ ماشاالله بازگیر با اشاره به اجرای طرح بزرگ اطعام غدیر با همکاری هیات رزمندگان اسلام و بسیج شهرستان در خرم آباد اظهار داشت: امروز به مناسبت عید ولایت و امامت پنج هزار پرس غذای طبخ شده با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در مناطق حاشیه شهر و روستاهای اطراف خرم آباد توزیع شد.

وی  افزود: این بسته های غذایی امروز به همت هشت حوزه مقاومت بسیج سپاه شهرستان و گروه های جهادی پایگاه های مقاومت بسیج خرم آباد، بر اساس شناسایی های به عمل آمده در اختیار نیازمندان و مستضعفین قرار گرفت.

فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد عنوان کرد: پیش از اجرای طرح اطعام غدیر که امروز به صورت منسجم و هماهنگ در شهر خرم آباد انجام شد، بسیاری از پایگاه ها و مساجد در دهه ولایت از عید قربان تا عید غدیر بسته های غذایی خشک، طبخ شده و سبدهای کمک معیشتی را در قالب طرح مواسات تهیه و به افراد و خانواده های آسیب دیده از کرونا اهدا کردند.

وی بیان کرد: با توجه به برنامه های کمک مومنانه و طرح احسان و همدلی تا پایان سال شب‌های جمعه هر هفته ۴۰۰ بسته غذای گرم در خرم آباد توزیع می شود.