امیری، معاون استاندار لرستان گفت: مسکن خبرنگاران تا ۲۵ مرداد ماه امسال تعیین تکلیف و در صورت شرایط متقاضیان، مسکن به آنها واگذار خواهد شد.

به گزارش سفیرافلاک، گودرز امیری عصر امروز در بازدید از سایت مسکن خبرنگاران اظهار داشت: تا ۲۵ مردادماه سال جاری، مسکن خبرنگاران تعیین تکلیف و در صورت شرایط متقاضیان، مسکن به آنها واگذار خواهد شد.

وی افزود: از طرف راه و شهرسازی تعدادی واحد مسکن به خبرنگاران واجد شرایط واگذار خواهد شد که این واحدها تحت عنوان مسکن مهر شروع به کار شده که بخشی از این واحدها واگذار و بخش دیگر باقی مانده است.

معاون عمرانی استاندار لرستان تصریح کرد: واحدهای باقی مانده در دوقسمت یکی واحدهای اقدام ملی که مراحل قانونی خود را طی می کنند و دوم واحدهای سیل زده هستند که حسب دستور وزیر راه و شهرسازی، خبرنگاران را از این موضوع مستثنی کرده و قرار شده که دو بلوک از این واحدها به خبرنگاران تعلق بگیرد.

وی بیان کرد: چون قبلا سازنده این واحدها بخش خصوصی بوده، قرار شد جلسات بین خانه مطبوعات و پیمانکار و راه شهرسازی برگزار و قیمت را نهایی و توافقی بین متقاضیان، سازنده و راه و شهرسازی صورت بگیرد که انشاءالله در قالب آن توافقنامه واحدها به متقاضیان واجد شرایط واگذار خواهد شد.

امیری تصریح کرد: در حال حاضر واحدهای منتخب حدود ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که در صورت توافق قیمت نهایی این واحدها، در گام اول پیش پرداخت از خبرنگاران دریافت خواهد شد و سعی داریم تا پایان سال تکمیل شوند.

انتهای پیام/