اسماعیلی، کارشناس مسائل سیاسی گفت: قدرت جریان مقاومت سبب شده تا ترس و هراسی در دل آمریکا و دیگر همدستانش ایجاد شود.

مهدی اسماعیلی در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: حضور مقاومت و حزب اله در نقطه دید و تمرکز جریان صهیونیستی است و آمریکا و رژیم صهیونیستی از وجود جریان مقاومت نگران هستند.

وی افزود: بعد از حادثه اخیر در این کشور، اقدام نسنجیده رئیس جمهور فرانسه که با دستپاچگی خود را به لبنان رساند نشان دهنده دست های پشت پرده و هدف هایی بود که در این قضیه وجود دارد که تلاش داشتند تا در این حادثه بر اختلافات دامن بزنند.

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به این که آمریکا از جریان واحد در کشورها هراس دارد تصریح کرد: بعد از شکست داعش و خنثی شدن بسیاری از توطئه های دشمنان، امروز در تلاش هستند تا در لبنان نقشه های خود را اجرا کنند که قطعا با حضور جبهه مقاومت به نتیجه نخواهند رسید.

اسماعیلی عنوان کرد: امروز رژیم صهیونیستی و آمریکا، لبنان را مانعی برای رسیدن به اهداف خود می دانند و در همین راستا توطئه هایی را طراحی می کنند تا با جهت دهی بتوانند به اهداف خود برسند.

وی جبهه مقاومت را خط مقدم مقاومت برشمرد و افزود: قدرت مقاومت امروز قوی تر از هر زمانی است و آمریکا و دیگر دشمنان دچار درماندگی شده اند و بعد از شهادت حاج قاسم و انتقام گیری و تلاش برای خروج آمریکا از منطقه، تلاش دارند تا جلوی این کار را بگیرند و در این راستا دست به این گونه اقدامات می زنند.

کارشناس مسائل سیاسی افزود: علاوه بر این دشمن تلاش دارد تا با تفرقه افکنی و ایجاد اختلاف به هدفشان برسند که به نتیجه و هدف خود نخواهند رسید.

اتهای پیام/